[A'dam] demo at house of van der laan

Aankondiging, gepost door: we are here group op 21/02/2014 02:04:56

Wanneer: 02/03/2014 - 16:00 t/m 02/03/2014 - 20:00

Come to our demo at the house of van der laan, mayor of amsterdam. Herengracht 502

We go to van der laan cause he refuses to help our group, he devides us and he is responsible for how people without documents are treated in amsterdam. We are angry with the way he treats us. He says he is not responsible. Also he decided to only give a proposal to half of the group. Also we dont trust this temporary help in de havenstraat. We see that they only try to deport us. They play with our lifes.

Van der laan should not be afraid of teeven but instead do a better job for people living in amsterdam.
Come protest with us at his doorstep.

Thanks. Actiongroup we are hereWie: 
Nederlandstalige oproep met meer info

zo. 2 maart: demonstratie WIJ ZIJN HIER op de stoep bij burgemeester van der Laan, 16.00 – 20.00, Herengracht 502 Amsterdam

D e m o n s t r a t i e
Zondag 2 maart 16.00 – 20.00
Herengracht 502 Amsterdam

Kom naar onze demonstratie bij de ambtswoning van Eberhard van der Laan, burgemeester van Amsterdam.

We gaan naar Van der Laan omdat hij weigert onze groep WIJ ZIJN HIER te helpen. Hij verdeelt ons en is verantwoordelijk voor hoe mensen zonder papieren behandelt worden in Amsterdam. We zijn kwaad op de wijze waarop hij ons behandelt. Van der Laan zegt dat hij daar niet verantwoordelijk voor is.

Tevens bood hij alleen de helft van onze groep opvang aan. Wij hebben geen vertrouwen in deze tijdelijke opvang in het voormalige huis van bewaring aan de Havenstraat. We zien dat de overheid ons alleen maar probeert te deporteren. Ze spelen met onze levens.

Burgemeester van der Laan moet niet bang wezen voor staatssecretaris Teeven (asiel en migratie) maar zijn werk beter doen voor de mensen die in
Amsterdam wonen.

Kom ook en demonstreer met ons mee op zondag 2 maart bij de ambtswoning van Eberhard van der Laan, Herengracht 502 Amsterdam.
Van 16.00 tot 20.00

Aktiegroep WIJ ZIJN HIER
http://wijzijnhier.org/2014/02/1275/


Global IMC Network www.indymedia.org Afrika Ambazonia Canarias Estrecho / Madiaq Kenya South Africa Canada London, Ontario Maritimes Quebec Oost Azië Japan Manila QC Saint-Petersburg Europa Abruzzo Alacant Antwerpen Athens Austria Barcelona Belarus Belgium Bristol Brussels Bulgaria Calabrië Cyprus Emilia-Romagna Estrecho / Madiaq Euskal Herria Galiza Duitsland grenoble Hungary Ireland Istanbul Italy La Plana Liege liguria Lille Linksunten Lombardia London Madrid Malta Marseille Nantes Napoli Netherlands Northern England Norway Nottingham Oost-Vlaanderen Paris/Île-de-France Piemonte Poland Portugal Roma Roemenië Russia Scotland Sverige Switzerland Torun Toscana Ukraine UK-GB Latijns Amerika Argentina Bolivia Chiapas Chile Sur Braszilië Sucre Colombia Ecuador Mexico Peru Puerto Rico Qollasuyu Rosario santiago Uruguay Valparaiso Venezuela Oceanië Aotearoa Manila Melbourne Perth QC Sydney Zuid-Azië India Verenigde Staten Arizona Atlanta Austin Baltimore Big Muddy Binghamton Buffalo Charlottesville Chicago Cleveland Colorado Columbus DC Hawaii Houston Hudson Mohawk LA Madison Michigan Milwaukee Minneapolis/St. Paul New Mexico New Orleans NYC Philadelphia Pittsburgh Portland Richmond Rochester Rogue Valley San Diego San Francisco Bay Area Santa Cruz, CA Sarasota Seattle Urbana-Champaign Worcester West Azië Beirut Israel Palestine Process FBI/Legal Updates Mailing Lists Process & IMC Docs Projecten Print Radio Video Regio's United States Topics Biotech